Moje ulubione ręcznie robione ozdoby

 

Uwielbiam to jak wygląda mój dom. Dla wielu osób może on wydawać się składowiskiem rupieci, ale ja uwielbiam taki styl i przepych w domowych pomieszczeniach. Moimi ukochanymi przedmiotami w domu są różnorodne ozdoby tzw. bibeloty oraz kolorowe tkaniny np. koce oraz narzuty, które świetnie sprawdzają się na sofy, fotele i oczywiście łóżka.

Figurki aniołków ozdabiają cały mój dom

anioły ręcznie robioneJako, że mam w domu dużo bibelotów to w każdym pokoju znajduje się też dużo półek. Chociaż w każdym pomieszczeniu można znaleźć naprawdę różnorodne ozdoby to jednak najbardziej lubię anioły w różnych postaciach. I to w szczególności anioły ręcznie robione, ponieważ uważam, że takie aniołki są po prostu niezwykłe i mają swój specyficzny, wyjątkowy klimat i taką też atmosferę wprowadzają do pomieszczenia, w którym się znajdują. Aniołki, które można znaleźć w moim domu są naprawdę różnorodne. Zarówno pod względem kolorów i stylów wykonania takich figurek, jak i oczywiście materiałów z jakich te ozdoby zostały wykonane. Takie figurki aniołów można wykonać na naprawdę wiele różnych sposobów, nawet ze znanej każdemu masy solnej. Takie aniołki również mam i w większości przypadków wiszą one na ścianach. Bardzo lubię też aniołki, które można postawić, ponieważ łatwo jest zmieniać ich miejsce, a ja lubię od czasu zmieniać wyposażenie wnętrza. Wielką zaletą (przynajmniej dla mnie) takich aniołków ręcznie robionych jest to, że wiemy, że ktoś włożył w wykonanie takiej figurki całe swoje serce i jest ona wyjątkowa. Wiem, że w ten sposób wpieram też niezależnych artystów.

Jestem pewna, że mój dom również przyszłości będzie pełen aniołków na półkach. Myślę, że powiększy się też kolekcja aniołków, które sama robiłam, ponieważ ostatnio bardzo zainteresowałam się rękodziełem i chciałabym spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Ręcznie robione aniołki mam w całym domu, ale to w sypialni mam ich najwięcej. Moim zdaniem pasują one do tego pokoju.