Mój mąż wygrywał przetarg czyli wypożyczalnia samochodów dostawczych

Mąż stwierdził, że ten tydzień przeznacza na świętowanie. Z jakiej to okazji? A z takiej, że jego firma która ma wynajem samochodów dostawczych wygrała przetarg już w kolejnym mieście. Fantastyczne informacje, w zasadzie kaskada sukcesu zaczęła się od Lublina.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych zdeklasowała konkurencję

wypożyczalnia samochodów dostawczych Tam wypożyczalnia samochodów dostawczych, które należą do jego floty, zdobyła przetarg na przewóz budulców i materiałów do nowych miejskich inwestycji. Parę miesięcy później, jego filia w Bydgoszczy, bardzo znana wypożyczalnia samochodów dostawczych w krakowie, wygrała przetarg deklasując konkurentów. Muszę przyznać, że wtedy był to bardzo duży sukces. O mężu zaczęli pisać w prestiżowych magazynach dla biznesmenów. Już wtedy jak jego wypożyczalnia samochodów dostawczych wygrała przetarg w Bydgoszczy, twierdził, że będzie na okładce Forbsa. Tak się do tej pory nie stało, mimo że jego wynajem samochodów dostawczych był już znany w zasadzie w całym kraju. Jego wypożyczalnia samochodów dostawczych na portalu społecznościowym miała kilkanaście tysięcy subskrybentów. Mąż postanowił wówczas, że wygra przetarg w każdym mieście. Okazało się, że szybko obrócił słowa w czyn i znalazł konkurs w Łodzi. Tam jego wypożyczalnia samochodów dostawczych również zdobyła pierwsze miejsce, choć dotrzeć na szczyt nie było tak łatwo, z tego powodu, że były już firmy które miały wynajem samochodów dostawczych w Łodzi przed nim. Wiecie, że lepiej finansować swojego i sprawdzonego, mimo to, mąż zdeklasował wszystkich. Łódź oszalała na jego punkcie.

Wówczas wziął udział w programie śniadaniowym, jako że jego wypożyczalnia samochodów dostawczych była szalenie popularna w całym kraju, a miejscami nawet za granicą. Lublin to już był tylko zwieńczeniem jego korony. Mąż jest super biznesmenem.