Moda na plisy czy rolety?

Jedno mi się podoba odnośnie mody – zwykle ta sama ogarnia cały świat. Nawet jeśli Polska jest nieco w tyle za innymi krajami, głównie Europy zachodniej, to można mieć pewność, że jeśli cokolwiek pojawia się u nich, to i u nas prędzej czy później się to pojawi.

Tanie rolety w Szczecinie nie są złe

roletyTak było z bardzo wieloma rzeczami. Między innymi teraz zaczynam zauważać, jak społeczeństwo powoli odchodzi od żaluzji na rzecz zupełnie nowego typu zasłon okiennych. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że żaluzje odchodzą powoli do lamusa, albo i już odeszły. Gdy wchodzę do kogoś do domu i widzę żaluzje to wiem już, że albo ta osoba niekoniecznie dba o to, by podążać za modą, albo też od dawna już nie robiła remontu. Tanie rolety Szczecin nie są jeszcze takie złe, choć ich czas również bezpowrotnie przemija. Ludzie, którzy roletami czy żaluzjami zasłaniają okna muszą pogodzić się z tym, że choć teraz są w większości, to ich liczba będzie się z każdym rokiem kurczyła. Na rynek polski wchodzą plisy – czyli idealne połączenie żaluzji i rolet. W samym Szczecinie widziałem już wiele punktów, w których można było zakupić te idealne zasłony okienne. Oczywiście na regałach wciąż były żaluzje, ale znacznie większe zainteresowanie, co przyznawał sam właściciel sklepu, wzbudzały plisy. Nie ma się co czarować – coś się kończy, coś się zaczyna. W Europie plisy są znacznie bardziej popularniejsze, więc i u nas prędzej czy później się to stanie. Co sprytniejsi ludzie otwierają już sklepy z plisami ponieważ wiedzą, że to niemalże stuprocentowo pewny biznes.

Już w samym Szczecinie ilość takich sklepów rośnie z każdym tygodniem. Patrząc z mojej perspektywy – czym większa konkurencja, tym dla mnie lepiej – oznacza to tańszy towar o wyższej jakości oraz wojny cenowe, czyli dla klienta – czysty zysk.