Mieszkania z dofinansowaniem w Rzeszowie

Razem z mężem marzyliśmy o własnym mieszkaniu. Oboje pracowaliśmy zawodowo, więc myśleliśmy, że uzyskanie kredytu nie będzie problemem. Okazało się inaczej. Ceny mieszkań poszły w górę, banki mniej chętnie przyznawały kredyty hipoteczne, nasza pensja nie była wystarczająca.

Mieszkania dla młodych małżeństw

mieszkania mdm rzeszówByliśmy bardzo smutni i zawiedzeni. Sądziliśmy, że nasze marzenia będą musiały poczekać kolejnych kilka lat. Sprawdzając oferty różnych biur nieruchomości natknęłam się na ciekawą sprawę. Były to mieszkania mdm rzeszów. Nie słyszałam o tym wcześniej, więc przeczytałam cały artykuł. Okazało się, że jest to program Mieszkanie dla Młodych, które pozwala na uzyskanie dofinansowania na mieszkanie. Spełnialiśmy wszystkie podane kryteria, więc byliśmy zachwyceni. Skontaktowałam się z tym biurem, bo to ułatwiło wiele spraw. Oni pośredniczyli w załatwianiu formalności, więc my musieliśmy dostarczyć tylko dokumenty i czekać na rozwój sprawy. Moja najlepsza przyjaciółka także nie wiedziała o programie mieszkaniowym i po mojej namowie zdecydowała się skorzystać z tej samej opcji. Byłam zadowolona, że oferowane były świetne mieszkania, a nie tylko ciasne klitki. Musieliśmy się oczywiście zająć wykończeniówką i umeblowaniem, ale to już była drobnostka. Najważniejsze było to, że mogliśmy zamieszkać ,,na swoim”, a nie tylko ciągle wynajmować. Gdyby nie program z dofinansowaniem to pewnie dalej bylibyśmy sfrustrowani kolejną odmową kredytową i brakiem pewności odnośnie miejsca zamieszkania.

Biuro nieruchomości także spisało się na medal. Sama nie miałabym czasu na załatwianie kolejnych papierów, a oni zadbali o wszystko. Podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i byli pomocni na każdym etapie sprawy. Mogę ich śmiało polecić innym młodym małżeństwom, które chcą mieć własne mieszkanie.