Medycyna pracy w Łodzi

Jakiś czas temu dostałam nową pracę. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu bo chyba w końcu będę robiła to co od dawna chciałam. Do tej pory cały czas pracowałam bowiem w sprzedaży. Jest to naprawdę trudna praca, w której trzeba cały czas dbać o to żeby wynik był jak najlepszy.

Medycyna pracy i nowa posada

medycyna pracyJednak niedawno postanowiłam właśnie zmienić pracę i na szczęście dość szybko mi się to udało. Dostałam pracę w biurze. I chociaż zarobię dużo mniej niż do tej pory to jednak będzie to praca spokojna czyli mam to na czym mi najbardziej zależało. Po tym jak dowiedziałam się o tym, że zostałam przyjęta dostałam skierowanie do lekarza. Taka medycyna pracy gdzie muszę się udać znajduje się na drugim końcu miasta w łodzi i będę musiała poświęcić na to trochę czasu żeby się tam dostać. Jest to naprawdę duża przychodnia i wiem, że właśnie tam przyjmuje też ginekolog, który jest bardzo dobry jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Jest tam nawet endokrynolog a rzadko, w której przychodni przyjmuje lekarz o takiej specjalizacji. Gdy dojechałam na miejsce zobaczyłam, że na pierwszym piętrze znajduje się szkoła rodzenia i chyba akurat skończyły się zajęcia bo panie wychodziły. Było ich naprawdę bardzo dużo. Wszystkie wychodziły w bardzo dobrych humorach także pewnie zajęcia są dobrze prowadzone. Obok lekarza medycyny pracy znajduje się też kardiolog i muszę powiedzieć o tym mojej mamie bo się ostatnio zastanawiała nad tym gdzie jest taki gabinet. Wszystkie badanie jakie zlecił mi lekarz trwały naprawdę bardzo krótko i to wszystko jakoś tak sprawnie poszło.

Musiałam iść do okulisty ze względu na to, że będę pracowała przy komputerze. Gdy lekarz wystawił mi zaświadczenie o tym, że mogę tam pracować to wiedziałam już że nie ma żadnych przeszkód. Od razu też podjechałam i zawiozłam zaświadczenie do nowej pracy.

Więcej na http://www.przychodniamalinowa.pl