Mąż przyjął zlecenie na osuszanie

Mój mąż jest pracownikiem budowlanym. Potrafi wiele zrobić. W domu wszystkie remonty i prace wykonuje sam. Dzięki temu nie musimy ponosić dodatkowych kosztów za rożne naprawy czy remonty. Jest to dla nas spore ułatwienie ponieważ mamy dużą rodzinę i każdy grosz nam się przyda.

Mąż wykonuje rożne prace budowlane

osuszanie murówDzisiaj Krzysiek przyjechał z pracy bardzo zadowolony. Dostał bardzo duże zlecenie, które wiąże się z dobrymi zarobkami. Niestety musi wyjechać z domu na trzy tygodnie. Mąż nie lubi wyjazdów. Uwielbia nasz dom i rodzinę i chciałby z nami spędzać jak najwięcej czasu. jednak wie, że takie pieniądze nie zdarzają się często i chce na spokojnie ze mną wszystko ustalić. Osuszanie murów, które miałby wykonywać w delegacji jest łatwą pracą. Nie wymaga dźwigania i mąż nie zmęczy się w trakcie jej wykonywania. Firma, która zleciła mu to zadanie zaproponowała mu bardzo dobre warunki finansowe i czeka dzisiaj do godziny dziewiętnastej na jego odpowiedź. jeśli mąż nie przyjmie tego zlecenia, firma zaoferuje pracę innemu fachowcowi. Mąż często współpracuje z tą firmą dlatego osuszanie murów zostało mu zaproponowane jako pierwszemu fachowcowi. Stwierdziłam, ze trzy tygodnie to nie jest długi okres czasu. Tym bardziej, że mąż będzie zjeżdżał na weekendy do domu. dzieciaki mają teraz wakacje więc nie mam aż tyle obowiązków na głowie związanych z odrabianiem lekcji. Postanowiłam namówić męża żeby przyjął to zlecenie bo dodatkowe pieniążki nam się bardzo przydadzą. Wakacje kończą się za miesiąc i czekają nas spore wydatki na książki, zeszyty i inne artykuły szkolne.

Trzy tygodnie na prawdę szybko zleciały. Mąż codziennie do nas dzwonił. Dzieciaki chyba się nawet nie zdążyły stęsknić tym bardziej że tydzień czasu spędziły u swojej babci i dziadka na wsi. Kiedy mąż wrócił do domu postanowiliśmy wspólnie spędzić czas na mieście żeby dzieciaki miały dodatkowe atrakcje.