Magazyny sklepowe i przyjemna praca

Nasza ekipa pracowników zajmuje się remontami, wyposażaniem sklepów, ustawianiem wszystkiego i tak dalej. Takie prace wykończeniowe wraz ze wstawianiem mebli. Nasz szef to złoty człowiek.

Wyposażenie cukierni niedługo się zapełni

wyposażenie cukierniNigdy nie mieliśmy z nim problemów. Ciesze się, że mogę dla niego pracować, bo takiej osoby jak on nigdy nie widziałem. Sam pomaga nam wnosić na przykład regały magazynowe, jak jest dużo roboty. Nie boi się pracy i często pracuje razem z nami. To zupełna odwrotność innych szefów, którzy sobie siedzą za biurkiem itp. Jak wnosi z nami te regały do magazynu, to nawet nie narzeka. Zawsze nas chwali i mówi, że jesteśmy bardzo pracowici. Dlatego też staramy się jak możemy, bo Poznań nie widział chyba tak dobrodusznego szefa. Nasza praca, to niby nic wielkiego, ale gdyby nie my, to wiele sklepów by tak ładnie nie wyglądało. Rozkładamy wyposażenie cukierni i ustawiamy wszystkie półeczki z pieczywem i takie lodówki do ciast. Wszystko zawsze musi być idealnie, bo jesteśmy perfekcjonistami. W takim gronie jak nasze bardzo przyjemnie się pracuje, bo każdemu zależy na efekcie. Jak tak stawiamy te regały sklepowe, to potem się zastanawiam, ile osób będzie korzystało z tego, co zrobiliśmy. Ilu ludzi przejdzie po kafelkach, które położyliśmy. Liczba nie do oszacowania nawet. Układamy regały półkowe, które za miesiąc, czy dwa będą pełne różnych słodyczy, słoików z sosami i tak dalej. Zawsze jak potem idę do takiego sklepu z żoną, to opowiadam jej, co robiłem ja, a co koledzy. Aż nie może uwierzyć, że to wszystko robi nasza firma.

Dobrze, że chociaż wózki sklepowe nie są ustawiane przez nas, bo chociaż ktoś inny się może pochwalić swoimi zasługami dla danego sklepu. No a nasz szef zawsze nas wszystkim chwali i poleca. Drugiego takiego to ze świecą szukać.

Więcej informacji na ktd-poznan.pl