Luksusowy basen w moim hotelu

Prowadziłem wiele bieznsow. Ostatnio skupiłem się jednak na gastronomi i hotelarstwie. Mam już dwie restauracje w Warszawie oraz jeden hotel. Z restauracji jestem bardzo zadowolony, natomiast hotel choć przynosi mi duze zyski to zdecydowanie nie jest moje najlepsze dzielo. Postanowiłem wybudować nowy naprawdę luksusowy hotel na obrzeżach Warszawy. 

Zdecydowałem się na budowę dużego basenu

fachowa budowa basenów hotelowychPowiedziałbym że Mój pierwszy hotel jest dość przeciętny. Pod takim wzgledem że nie jest on wyposażony bardzo luksusowo i jest to hotel przeznaczony dla klientów średniej klasy. Nie ma nawet basenu ani spa i właśnie to ja tym zależało mi najbardziej. Mój drugi hotel musiał mieć basen. Fachowa budowa basenów hotelowych kosztuje naprawdę duzo. Szczególnie, że ja chciałem basen ze specjalnym układem filtrującym, automatycznym płukaniem i schodami wyłożonymi mozaiką. Cały hotel miał być luksusowy, a więc i basen musiał dorównywać jakością innym rzeczom znajdującym się w budynku basenu. Ogólny koszt basenu przekroczył 100 000 złotych. Ale zdecydowanie było warto, bo basen wygląda świetnie i jest to niesamowite miejsce relaksu. Basen oczywiście miał być darmowy dla wszystkich gości. Planowalem również by jeden z zabiegow w spa był w pakiecie. Teraz po czasie już wiem że sprawdza to się świetnie ponieważ przeważnie jeżeli ktoś już idzie do spa na darmowy zabieg to zostaje na jeszcze jeden jezeli zabieg zostanie zaproponowany przez pracownice spa albo przychodzi kolejnego dnia. 

Jestem naprawdę zadowolony z tego jak wygląda i działa mój najnowszy hotel. Przynosi on mi naprawdę wysokie zyski co bardzo mnie cieszy bo chciałbym otworzyć kolejną restaurację, a do tego oczywiście potrzebne są odpowiednie pieniądze. W moim hotelu największą popularność zdobył zdecydowanie basen.