Lady chłodnicze a praktykant w sklepie

W ubiegłym roku odbywałem praktyki w firmie, która mieści się w centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze wspominam ten okres, ponieważ nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy.

Lady chłodnicze montowało się łatwo

lady chłodniczeWiem jak składa się regały do sklepu oraz w jaki sposób zmontować meble metalowe. Wielokrotnie składałem i regulowaniem regały magazynowe oraz instalowałem lady chłodnicze. Jeżeli chodzi o regały to tak naprawdę wiem o nich wszystko. Praktyki w tym przedsiębiorstwie wiele mnie nauczyły i na chwilę obecną posiadam odpowiednią wiedzę. Kiedy ukończę szkołę to chcę otworzyć własne przedsiębiorstwo i sprzedawać regały do sklepu czy też regały magazynowe oraz całe wyposażenie. Na praktykach razem ze mną był Maksymilian, z którym zawsze składałem meble metalowe i bardzo się polubiliśmy. Maksymilian świetnie sobie radził, jeżeli chodzi o regały magazynowe, ponieważ zawsze idealnie potrafił wymierzyć wymagane wysokości półek. W tej bydgoskiej firmie praktyki odbywaliśmy tylko my dwaj, ale dzięki temu opiekunowie mogli poświęcić nam bardzo dużo czasu i przekazać niezbędną wiedzę. Na koniec praktyk mieliśmy egzaminy. Ja dostałem do złożenia meble metalowe oraz miałem opisać regały do sklepu. Maksymilian instalował wytrzymałe lady chłodnicze z Bydgoszczy i otrzymał pytanie o meble metalowe. Obaj doskonale sobie poradziliśmy i otrzymaliśmy bardzo dobre oceny. Dzienniczki praktyk były wypełnione we właściwy sposób i podpisane przez właściciela firmy, który przyjmował nas na praktyki. To był bardzo dobry okres i cieszę się, że w tym przedsiębiorstwie odbywałem praktyki.

Posiadam niezbędną wiedzę, jeżeli chodzi o różnego rodzaju regały i poznałem wielu interesujących ludzi, z którymi na pewno będę na stałe utrzymywał kontakty. W przyszłości na pewno jeszcze nie raz odwiedzę tego przedsiębiorcę.