Kurs wykańczania wnętrz

Pojechałam dzisiaj z samego rana na szkolenie. Przełożony mnie wysłał na szkolenie, żebym zdobyła nowe umiejętności. Szkolenie jest organizowane w miejscowości Kraków.

Warto zainwestować w dobre wykończenia wnętrz

wykończenia wnętrzUwielbiam to miasto. Mam z nim same miłe wspomnienia. Kiedyś byłam tam z rodzicami. Do tej pory pamiętam gdzie mieszkaliśmy i gdzie dokładnie byliśmy na spacerach. Mam tez sporo zdjęć z tego miasta. Ja pochodzę z Kielc. Kielce to moje rodzinne miasto, tam się wychowałam, tam poznałam moja miłość i tam nadal mieszkają moi rodzice. W Kielcach również studiowałam projektowanie wnętrz. Kierunek wybrałam dzięki namowom mojej mamy. Ona twierdziła, że kierunek jest idealny dla mnie i że na pewno sobie na nim poradzę. Ja jak skończyłam liceum nie do końca wiedziałam co chce w życiu robić. Lubiłam w domu zmieniać meble, wprowadzać różne dekoracje i stąd u mojej mamy pojawił się pomysł z projektowaniem wnętrz. Teraz jestem mamie wdzięczna za jej porady. Z Arturem, którego poznałam na studiach jesteśmy parą już od pięciu lat. Artur studiował budownictwo. Dostał propozycję pracy z dużej i znanej korporacji. Postanowiłam pojechać z nim i tak zamieszkaliśmy w warszawie. Warszawa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie spodziewałam się, ze jest tak duża, że są takie korki i że takie drogie są mieszkania na wynajem. W ciągu dwóch tygodni udało mi się znaleźć prace w biurze projektowym. Projektowanie wnętrz jest doceniane w warszawie i otrzymuje za swoja prace wysokie wynagrodzenie. Stylowe wykończenia wnętrz w Kielcach są tematem szkolenia na którym obecnie jestem. Szkolenie jest prowadzone przez najlepszych specjalistów w naszej branży.

Mój przełożony jest zadowolony z mojej pracy dlatego postanowił nie wysłać na szkolenie. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że jestem doceniana i mam jeszcze większa motywację, żeby dobrze wykonywać swoja pracę.