Kupuję zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy

 

Ostatnio jak się spotkałam z moją przyjaciółką Justyną, to zauważyłam u niej znaczne zmiany. Wyglądała przepięknie, miała nową fryzurę, makijaż ale przede wszystkim zwróciłam uwagę na jej piękne paznokcie i bez wahania o nie zapytałam.

Zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy daje efekty

zestaw do paznokci hybrydowych bez lampyJustyna nie należy do kobiet, które chodzą do kosmetyczki. Raczej sama wykonuje makijaż czy maseczkę na twarz. Wyjątkiem jest fryzjer. Kiedy zobaczyłam jej paznokcie to byłam pewna, że tym razem odwiedziła jakiś profesjonalny salon. Zaskoczyła mnie jej odpowiedź i dowiedziałam się, że paznokcie zrobiła sobie sama. Justyna wyjaśniła mi, że na rynku dostępny jest zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy, który jest łatwy w użyciu a lakier na paznokciach trzyma się ponad miesiąc. Pierwszy raz słyszałam, że jest takie rozwiązanie, które nie ukrywam strasznie mi odpowiadało. Codziennie teraz muszę malować paznokcie, bo mi lakier odpryskuje. Nie zawsze mam czas i chodzę z takimi poszarpanymi. Zapytałam ją od razu gdzie mogę kupić ten zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy i jaki jest koszt. Zdziwiłam się, że to jest dostępne w każdej drogerii i kosztuje niewiele. Chodzę często po kosmetyki, ale takiego zestawu to jeszcze nie widziałam. No tak, kupuję te same lakiery i się nie rozglądam to chyba nie mam się co dziwić. Po naszym spotkaniu zauważyłam, że jest jeszcze wczesna pora to szybko pobiegłam do drogerii. Kupiłam zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy i mogłam pomalować porządnie paznokcie.

Teraz to nie muszę się już martwić, że mi lakier odpryskuje. Paznokcie maluję raz na miesiąc. Jestem tak zadowolona, że nie ma możliwości, abym wróciła do tradycyjnych lakierów. To była doskonała inwestycja i cieszę się, że kupiłam sobie ten zestaw.