Kupiłam książkę m.in. o przyciskach bezpieczeństwa

Witajcie, dzisiaj wam opiszę jaki wspaniały prezent kupiłam dla mojego chłopaka. Kupiłam mu książkę. Wiem, niby to nic takiego, jednak dla niego to będzie niezłą zdobycz. Studiuje on elektrykę i poszukiwał już od bardzo dawna właśnie tej książki. Przejeżdżałam ją i powiem wam nuda, a do tego połowy nie rozumiem co tam jest w niej w ogóle napisane.

Przycisk bezpieczeństwa to pikuś

przycisk bezpieczeństwaPierwszy rozdział poświęcony jest urządzeniu jakim jest przycisk bezpieczeństwa. To akurat jeszcze spoko, bo wiem co to jest. Jednak im dalej tym gorzej. Kolejną rzeczą są kondensatory energetyczne. Widzicie kochane, mówiłam, że będzie gorzej. Idę dalej. Tam można dalej poczytać co to jest wyłącznik krańcowy i po co w ogóle się go stosuje. Ostatnim zagadnieniem, jakie było poruszane w tej książce na prezent dla mojego chłopaka to przekładnik prądowy. Widzicie, mówiła, że przycisk bezpieczeństwa na początku to pikuś. Jednak wiadomo, jest to jego hobby. Więc wiem, że ta książka o tych dziwny rzeczach mu się przyda. Często mi o niej wspominał, że jej poszukuje i nie może dostać w żadnej księgarni. Jednak ja wykazałam się sprytem i zamówiłam ją w naszej osiedlowej księgarni. Pan pracujący w niej był bardzo zdziwiony, że ja chcę książkę o takich urządzeniach jak kondensatory energetyczne czy jakieś wyłączniki krańcowe. Wiecie co, już nie mogę się doczekać aż wręczę mu tą książkę w prezencie. Czekam na jego minę i radość, że zdobyłam książkę, która tak chciał dostać, już od dawna. Muszą ją tylko dobrze ukryć, aby nie wydała mnie okładka, na której podobno jest umieszczony przekładnik prądowy.

Muszę znaleźć miejsce, gdzie on nigdy nie zagląda. Chyba po prostu zaniosę ją do mamy i tam ukryje. To będzie pewne, że nie znajdzie jej jeszcze przed urodzinami swoimi. O i to jest myśl. U mamy mojej na pewno nie będzie szukał prezentu dla siebie.

Jeśli jesteście zainteresowane, o czym jest ta książka, to na pewno dowiecie się na:  Kontratech.com