Kubek nie musi być jednokolorowy!

Dobrze jest otaczać się tym, co lubimy – dzięki temu budujemy u siebie poczucie jakiegoś komfortu, no i częściej się uśmiechamy. To dlatego nastolatki uwielbiają wieszać plakaty ze swoimi idolami na ścianie, mieć tapetę z nimi w telefonie, albo koszulkę z ich wizerunkiem – to po prostu daje im pozytywnego kopa i my, dorośli powinniśmy brać z nich przykład!

Nadruk na kubek? Czemu nie!

kubki z nadrukiem sklepOstatnio szykowałam prezent dla swojej najlepszej przyjaciółki – ona mieszka na drugim końcu Polski, ale i tak bardzo chciałam jej coś wysłać. Na pewno do paczki miały trafić jej ulubione słodycze, ale co poza tym? Wiedziałam, kto jest jej idolem i chciałam się tym zainspirować. W końcu znalazłam kubki z nadrukiem sklep. Uznałam, że to świetny pomysł, bo przyjaciółka uwielbia pić ciepłą herbatę przynajmniej trzy razy dziennie, a poza tym będzie mogła popatrzeć na swojego idola. Strona na której projektowało się kubki była jasna i czytelna. Wybrałam więc kubek, który będzie różowy, dodałam odpowiednie zdjęcia jej idola (znalazłam te z tej samej sesji, więc ładnie się ze sobą komponowały), no i dodałam jeszcze dwie różowe kokardki – i gotowe. Nie ma co, poczułam się jak prawdziwy projektant. Uiściłam opłatę, a kiedy kubek do mnie przyszedł, mogłam zapakować go razem z czekoladkami (oczywiście zabezpieczając go w odpowiedni sposób), a później wysłać. Przyjaciółka była wniebowzięta i bardzo mi dziękowała.

Kubek z nadrukiem to świetny sposób na rozpoczęcie dnia z uśmiechem. Pijąc ulubioną kawę czy herbatę do śniadania będziemy mogli spojrzeć na to, co lubimy i naładować się pozytywną energią. Wcale nie musi być to idol – może być ulubione zwierzątko, aktor czy zdjęcie naszej rodziny – cokolwiek, byleby wywoływało to dużo radości na naszej twarzy!