Księgowość w dużej spółce

Z bratem prowadzimy swoją firmę telemarketingową w Bydgoszczy, która w ciągu kilku lat się rozwinęła. Zatrudniamy bardzo wielu pracowników i posiadamy własną księgowość. Pracownicy tego działu rozliczają pracowników. Jakiś czas temu jednak zdecydowaliśmy się, by zatrudnić profesjonalne biuro rachunkowe, które będzie prowadziło dla nas pełną księgowość.

W jaki sposób prowadzimy księgowość?

księgowośćW tak dużej spółce jak nasza musimy mieć profesjonalną obsługę. Trzeba pilnować terminów, rozliczeń a takie biuro rachunkowe doskonale radzi sobie ze wszelkimi sprawami. Nasza księgowość nie jest skomplikowana, jednak spółka jest dość dużo, dlatego zdecydowaliśmy się oddać księgowość w profesjonalne ręce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy, z którą podjęliśmy ową współpracę. Biuro rachunkowe, z którym współpracujemy polecił nam jeden znajomy biznesmen, który ma firmę w Bydgoszczy i właśnie to biuro rachunkowe świadczy dla niego usługi. Na początku jak firma dopiero się rozwijała to brat sam prowadził księgowość, ale nie było tego dużo, więc sobie bez problemu radził. Z czasem powstała samodzielna dobra księgowość Bydgoszcz w firmie teraz jak firma jest mocno rozwinięta to współpracuje z nami biuro rachunkowe. Planujemy otworzyć oddziały w innych miastach, ponieważ firma doskonale funkcjonuje i chcemy tę dobrą passę wykorzystać. Biuro rachunkowe zapewniło nas, że również będzie obsługiwało księgowość naszego nowego oddziału, więc nie będziemy musieli nic szukać. Co prawda ma to być inna firma córka, jednak biuro rachunkowe pozostanie bez zmian.

Oczywiście księgowość wtedy będzie nas trochę więcej kosztowała, ale ostatecznie i tak jest to bardzo niski koszt. Z bratem jesteśmy zaradni i zawsze sobie radziliśmy. Wiemy, że nowy oddział będzie funkcjonował równie dobrze jak ten Bydgoski.