Korekta krzywego nosa

Jest jeden problem, który zawsze spędzał mi sen z powiek. Nie mogłam z nim żyć, ciążyło mi to, i sprawiało, że nie czułam się dobrze we własnym ciele. Byłam zakompleksiona, i przez to nie miałam zbyt wielu przyjaciół, bo raczej mało wychodziłam do ludzi. Ten problem, z którym się borykałam, to mój okropny nos, który wyglądał jak u jakiejś czarownicy.

Problemy z krzywym nosem

korekta grzbietu nosa KatowiceRodzice mówili, że wszystko jest ok, że jestem śliczna, i nie wiedzieli, czemu tak nie lubię mojego nosa. Jednak rodzice zawsze twierdzą, że ich dziecko jest ładne. Ja nie mogłam znieść widoku w lustrze i zaczęłam zbierać na operację. Potrzebna była mi korekta grzbietu nosa Katowice miałam nadzieję, że mnie to uratuje. Przygotowywałam się do tej operacji od wielu lat. Oglądałam filmy, jak wykonywali korekty u innych osób, wiedziałam, co zrobić w danej sytuacji, jak na przykład źle się poczuję. W końcu udało mi się uzbierać pieniądze, bo specjalnie poszłam do pracy w tym celu. Niezwłocznie zapisałam się na korektę nosa. W dniu zabiegu, nie mogłam spać, tak się denerwowałam, i jednocześnie czułam ekscytację. Wiedziałam, że tego dnia skończy się mój problem. Pojechałam do kliniki, wszystko przebiegło sprawnie. Musiałam kilka godzin po tym wszystkim poleżeć. Lekarze co jakiś czas przychodzili sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Nie mogłam się doczekać, aż zdejmą mi bandaże, co niestety trwało jakiś czas. Po wygojeniu, gdy zobaczyłam na nową siebie, nie mogłam uwierzyć. Było wspaniale.

Nigdy nie warto rezygnować z naszych marzeń. Jeżeli coś nam bardzo przeszkadza, tak jak mnie na przykład mój nos, to nie ma co żyć z wiecznym złym samopoczuciem. Należy robić wszystko, aby czuć się dobrze we własnym ciele. Po to właśnie mamy teraz taki szeroki wybór zabiegów. Ja mam nowy nosek, i zaczynam w końcu czuć że żyję.