Kilka słów o tekstyliach firmy Ib Laursen

Ib Laursen to marka o skandynawskim rodowodzie, która już od kilku lat rozpoznawalna jest nie tylko w Skandynawii, ale również, między innymi, w naszym kraju. Chociaż najczęściej znamy tę markę z doskonałych produktów ceramicznych, nie jest to jedyna kategoria produktowa, którą znajdziemy wśród bogatego asortymentu Ib Laursen.

Produkty, które znajdziemy wśród tekstyliów Ib Laursen

tekstylia ib laursenOprócz ceramiki, w asortymencie sygnowanym marką Ib Laursen, znajdziemy również różnorodne tekstylia. Tekstylia Ib Laursen charakteryzują się przede wszystkim dobrej jakości materiałami, które są miękkie w dotyku, a jednocześnie cechują się niezwykłą wytrzymałością. Wśród tekstyliów znajdziemy kuchenne ściereczki, fartuszki, poduszki i koce różnego rozmiaru. Są to więc tradycyjne dodatki tekstylne, które znaleźć możemy w każdym skandynawskim domu. I właśnie w estetyce skandynawskiej są one utrzymane, jeśli chodzi o kolorystykę i wzornictwo. Oznacza to, że dominować będą pastelowe, chłodne kolory, które sprawdzą się nie tylko w domach znajdujących się na północy Europy, ale również wszędzie tam, gdzie planujemy odzwierciedlić w naszych wnętrzach styl skandynawski. Dzięki tekstyliom produkowanym przez Ib Laursen możemy zbudować w naszych pomieszczeniach niepowtarzalny klimat nie tylko związany ze Skandynawią, ale również z każdym innym regionem bazującym na pastelach, czyli, np. z Prowansją lub Anglią w starym stylu.

Tekstylia są niezwykle ważne w każdym domu nie tylko ze względu na swoje cechy estetyczne, ale także ze względu na swoją użyteczność. Trudno bowiem wyobrazić sobie równie efektywne zastępstwo w zadaniach, w których przydatna jest ściereczka kuchenna. Trudno też wyobrazić sobie dom bez obecności, przynajmniej jednego, ciepłego koca, którym można się okryć zimą.