Jestem zadowolona z garderoby na wymiar

Mój mąż buduje dla mnie dom. Będzie znajdował się poza miastem. Jestem ciekawa jak nam będzie się mieszkać. Mąż przygotował cały projekt domu. jest specjalistą z zawodu i ma spore doświadczenie w takich projektach. Najbardziej spodobał mi się pomysł garderoby, która mąż dla mnie zaplanował.

Szukam specjalisty do garderoby

garderoby na wymiar wykonywane w WarszawieMąż powiedział żebym poszukała specjalisty, który idealnie zaplanuje moją garderobę. Miejsca jest sporo a ja mam wszystko urządzić pod siebie żebym była zadowolona. ucieszyłam się z takiej propozycji. Moja koleżanka jest projektantem wnętrz a jej mąż jest stolarzem. Stwierdziłam, że to będzie idealny duet, który na pewno dobrze mi doradzi w trakcie urządzania garderoby. Koleżanka ucieszyła się z mojej propozycji. Chyba do tej pory nie pracowała z mężem więc to będzie dla niej dodatkowe wyzwanie żeby przygotować super projekt, który jej mąż wykona. Garderoba ma być funkcjonalna. Koszty nie mają znaczenia. Chciałabym żeby garderoba była nowoczesna. Garderoby na wymiar wykonywane w Warszawie są drogie i trzeba się z tym liczyć. Wszystko co jest przygotowywane na wymiar jest droższe ale wówczas mamy pewność, że każda przestrzeń została maksymalnie wykorzystana a na tym najbardziej mi zależy. projekt, który przygotowała moja koleżanka bardzo mi się spodobał. Jej mąż jako stolarz zrobi wszystko żeby garderoba na wymiar była solidna i mi się spodobała. W ciągu dwóch tygodni praca zostanie wykonana bo stolarz kończy szafę wnękową dla innego klienta.

Mężowi spodobał się projekt mojej garderoby. Ona dla siebie także zaplanował garderobę i chętnie skorzysta z pomocy koleżanki i jej męża. Dzięki temu będą mieli kolejne zlecenie i możliwość wspólnej pracy. Jestem zachwycona z końcowego efektu, Moja garderoba prezentuje się idealnie.