Jestem właścicielką hurtowni z wkładami kominowymi kwasoodpornymi

Z tymi korkami w mieście to jakiś dramat. Chyba muszę wyjeżdżać z domu pół godziny szybciej, żeby mieć pewność, że się nie spóźnię. Dziś akurat mam ważne spotkanie biznesowe i spóźnienie nie jest wskazane.

Wkład kwasoodporny jest świetny

Wkład kominowy kwasoodpornyNa szczęście objazd, który znam był przejezdny to na spotkanie przyjechałam na czas. Prowadzę własną hurtownię i sprzedaję nasady kominowe oraz wszelkie rury kominowe. Dzisiaj mam spotkanie z nowym producentem, z którym chcę podjąć współpracę. Negocjacje trwają już jakiś czas. Chcę od niego brać wkład kominowy żaroodporny, bo ma naprawdę świetny ten produkt oraz trwały wkład kominowy kwasoodporny. Jeśli uda mi się z nim dzisiaj dogadać, to w mojej hurtowni pojawi się nowy wkład kominowy a zależy mi na tym, bo klienci często nas pytają o ten produkt. Zależy mi na tym właśnie producencie, bo ma świetne ceny a jak jeszcze uda mi się podpisać umowę na warunkach jakie mu wskazałam, to będzie to sukces. Spotkanie odbyło się w restauracji, która organizuje spotkania biznesowe i mieliśmy ogromny komfort podczas negocjacji. Dzięki temu atmosfera była luźna i swobodnie się rozmawiało. Producent, z którym się spotkałam, to bardzo konkretny facet i doskonale zna się na warunkach, które panują w tej branży. Moja hurtownia jest bardzo dobra i ten producent ma świadomość, że jak podejmie ze mną współpracę to wiele na tym zyska. Dzisiaj dogadaliśmy ostatecznie warunki współpracy i wyszło na moje. Jestem bardzo szczęśliwa, że się udało. Od razu po spotkaniu pojechałam do hurtowni, by dostarczyć wszystkie dokumenty oraz poinformować pracowników.

Marcin właśnie wykładał z magazynu rury kominowe, więc poprosiłam go, by przerwał na chwilę, bo organizuję ważne spotkanie. Pracownicy bardzo się ucieszyli, że się nam udało. Kolejny sukces na koncie.