Jak zamówić kalendarz ze swoim zdjęciem?

Jak to jest, że w dobie telefonów i komputerów cały czas wieszamy na ścianie papierowe kalendarze? Chyba po prostu lubimy mieć szybki wgląd do aktualnej daty. Poza tym kalendarze mają swój urok a zamawiając je w drukarniach internetowych można je sobie samemu zaprojektować. Można sobie zamówić dowolny kalendarz ze swoim zdjęciem lub całą serią zdjęć.

Kalendarz projektujemy samodzielnie w kreatorze

mały kalendarz trójdzielny z wypukłą główkąJeśli komuś zamarzy się kalendarz wypełniony rodzinnymi fotografiami to wystarczy znaleźć drukarnię, która oferuje takie kalendarze online. Na stronie każdej drukarni działającej internetowo znajdziemy edytor, w którym możemy sobie wszystko dokładnie zaprojektować. Najpierw wybieramy rodzaj kalendarza, który będziemy projektować. Można wybrać zarówno mały kalendarz trójdzielny z wypukłą główką jak i duży kalendarz w formie plakatu. Może nie wszyscy wiedzą, ale rodzajów kalendarzy do wyboru jest co najmniej kilkanaście. Po dokonaniu tego najważniejszego wyboru przechodzimy do edytowania swojego projektu. Dodajemy własne zdjęcia i umieszczamy je we wskazanych miejscach. Na koniec wybieramy tło kalendarza i możemy podejrzeć finalny efekt naszej pracy. Jeśli projekt nam się podoba to składamy zamówienie. Większość drukarni w pierwszej kolejności realizuje duże zamówienia, ale na kalendarz nie powinniśmy czekać dłużej niż kilka dni roboczych. Za kalendarz według własnego projektu zapłacimy już od trzydziestu złotych, ale cena zależy od wybranego rodzaju.

Większość kreatorów umieszczonych na stronach internetowych drukarni jest bardzo prosta i intuicyjna. Projektowanie własnego kalendarza polega jedynie na dodaniu zdjęć i obsadzenie ich we wskazanych miejscach. Potem wystarczy zatwierdzić zamówienie i opłacić je za pomocą wskazanego sposobu płatności. Kalendarz otrzymamy w ciągu kilku dni roboczych.