Jak stworzyć popularny kanał beauty na Yt?

Mnogość kanałów na Youtube poświęcona makijażowi sprawiła, że dla wielu młodych kobiet makeup stał się pasją, którą również chciałyby się dzielić w tym serwisie, jednak ogromna konkurencja w postaci dużych kanałów poświęconych tej tematyce potrafi zniechęcić do wrzucania swoich filmików, a niepotrzebnie!

Zdobycie popularność na YT

jak wybić się na youtubeTo, że istnieje mnóstwo popularnych kanałów o tematyce beauty wcale nie oznacza, że nie damy rady wybić się na samo podium chcąc tworzyć treści również związane z makijażem. Wystarczy, że będziemy wrzucać filmiki o innych tematach, niż większość influencerek. Na przykład bardzo popularnymi tematami są ulubieńcy miesiąca czy buble kosmetyczne. Zamiast kopiować te tematy możemy stworzyć serię filmików o tanich i dobrych kosmetykach, których jest coraz mniej ponieważ wiele influencerek ma tendencję do używania w swoich tutorialach coraz droższych kosmetyków wraz ze wzrostem popularności. Co oczywiście jest zrozumiałe, jednak możemy właśnie ten trend wykorzystać na swoją korzyść zwłaszcza, że wielu młodych kobiet nie stać na drogie kosmetyki. Tworzenie czegoś innego w popularnej tematyce jest jednym z najlepszych sposób na to, jak wybić się na Youtube i wystarczy jak widać odrobina kreatywności do osiągnięcia tego celu. Świetnym sposobem mogą być także tutoriale makijażowe z użyciem małej ilości pędzli, które również do najtańszych jak wiemy nie należą.

Chcąc tworzyć treści o popularnej tematyce na Youtube musimy zrobić po prostu coś innego. Coś, czego jeszcze nie było, aby zwrócić na siebie uwagę innych użytkowników tego serwisu. Kolejnym świetnym pomysłem, jest na przykład tworzenie makijaży alternatywnych, ale wciąż kobiecych. Mało jest kanałów poświęconych tego rodzaju makijażom, a przecież obecnie trwa moda na bycie alternatywnym!