Jadę na wycieczkę do Kudowy Zdrój, szukam noclegów

Moja klasa dostała propozycję wyjazdu. Nasza wychowawczyni raz w roku pod koniec roku szkolnego stara się zorganizować dla nas wycieczkę. Wycieczki są tanie żeby każdy mógł z niej skorzystać.

Noclegi w dobrej cenie

noclegiKudowa Zdrój to piękne miasto jak twierdzi nasza wychowawczyni. Kudowa zapewnia wiele atrakcji i pani przygotowała dla nas także kilka dodatkowych wyjazdów. Pokoje,w których będziemy spać są już dla nas zarejestrowane. Noclegi są w dobrych cenach. Wycieczka ma trwać pięć dni w ty,m mamy zapewnione cztery noclegi dostępne w Kudowie Zdrój. W pensjonacie, w którym będziemy spać poza pokojami są także apartamenty. Apartamenty są przeznaczone dla bogatych gości. Ich wystrój jest bardzo wysokiej jakości i na pewno klienci są zadowoleni z takich noclegów. Pani wychowawczyni pokazała nam w komputerze co to za pensjonat. Pensjonaty w Kudowie są dostępne w różnych częściach miasta. Pani wybierała te najtańsze, w których panują dobre warunki. Cała klasa zadeklarowała chęć wyjazdu. Koszt wycieczki będzie wynosił dwieście złotych. W tym mamy zapewnione noclegi, dojazd as także wyżywienie i inne wycieczkowe atrakcje. Pani wychowawczyni zawsze stara się żeby pensjonaty, w których śpimy były jak najlepsze. Noclegi zawsze są dobre. Nigdy nikt z nas nie skarżył się na warunki, które były przez wychowawczynie wybrane. Kudowa jest rodzinnym miasto mojej babci jak się okazało. Moja mama stwierdziła, ze muszę jechać żeby porobić zdjęcia. Mama chce zrobić taką pamiątkę dla babci, żeby zobaczyła jak zmieniło się jej rodzinne miasto. Kudowa Zdrój jest dosyć daleko od Sopotu i babcia już tam dawno nie była.

Oczywiście wezmę ze sobą aparat. Zawsze biorę na każda wycieczkę. Często z koleżankami robimy sobie zdjęcia w pokojach i na wycieczkach. Miło się potem je ogląda i po kilku latach to będzie wspaniała pamiątka.