Internetowy sklep z zabawkami ma piękne puzzle

Z moją całą rodziną uwielbiamy układać puzzle. Mamy ich pełno. Wiszą później w antyramach na wszystkich możliwych ścianach. Uwielbiamy spędzać wspólnie czas, i puzzle trefl to nasza największa przyjemność i pokusa. Pokusa dlatego, bo jak tylko internetowy sklep z zabawkami wystawi jakieś nowe rodzaje, to od razu kupujemy wszystko, co jest możliwe.

Często przeglądamy sklep internetowy z zabawkami

internetowy sklep z zabawkamiPóźniej siedzimy w domu wieczorami, i nigdzie nie wychodzimy, by wszystko ułożyć. Nie wiem, co zrobimy, jak skończy nam się już miejsce na przywieszanie. Pewnie będzie trzeba kupić większy dom, ha ha. Kiedyś układaliśmy klocki lego, ale przejął je teraz całkowicie nasz młodszy brat. Nie chcemy mu psuć jego konstrukcji, więc nie wchodzimy mu w paradę. Niech sobie układa statki i auta takie jakie chce. Ale muszę przyznać, że fantazję to on ma. Konstruuje nowe rozwiązania do aut, i to może kiedyś przydać mu się w przyszłości. Ludzie z kreatywnością się cenią. Czasami robimy sobie nawet zawody w układaniu. To zabawki edukacyjne, ale trzeba wprowadzać w nie też element rywalizacji, żeby było ciekawiej. Każdy ma ileś tam elementów do ułożenia w określonym czasie, i walczymy o to, kto ułoży swoje fragmenty najszybciej. Wygrana osoba może pierwsza otworzyć nowe puzzle. Czasami też ta osoba może odwiedzić sklep i wybrać coś bez konsultowania się z rodziną. Kiedyś wygrał brat, i potem układaliśmy wszyscy jakiś paskudny motor przez tydzień. Ja tam wolę krajobrazy, które posiada tani internetowy sklep z zabawkami, bo są ładniejsze i prezentują się na ścianie ciekawiej.

No ale czasami można i urozmaicić, i powiesić jakieś motory czy auta. I lubię też zwierzęta, bo zawsze elegancko wyglądają na ścianach. Najciężej układało mi się chyba kanarka, bo miał wiele jednakowych elementów na pierwszy rzut oka i ciężko było coś skleić, ale się udało.