Impreza integracyjna na mazurach i najtańszy czarter jachtów

Co roku w mojej firmie odbywa się impreza integracyjna.W sumie zawsze jest to naprawdę duże wydarzenie. Pracuje w korporacji, która ma swoje oddziały w całej Polsce. Także kiedy jest już ta impreza to spotykają się ludzie z całego kraju i na różnych stanowiskach.

Czarter jachtów i firmowa rozrywka

czarter jachtówW sumie pracuję już tam dobrych parę lat i na kilku imprezach już byłam. W sumie każda zorganizowana jest naprawdę z wielkim rozmachem jako podziękowanie za pracę pracownikom. W tym roku jedziemy na mazury z czego bardzo się cieszę, bo po prostu mieszkam dosyć blisko. Co roku jedziemy w inny region. I tym razem mi się poszczęściło i nie będę musiała spędzać długich godzina na dojazdach. Podobno dla wszystkich jest zrobiony najtańszy czarter jachtów, w sumie nie wiem czy każdy będzie chciał płynąć. Przecież mogą być osoby, które po prostu boją się pływać. Ten czarter jachtów motorowych musiał kosztować firmę dość dużo pieniędzy. Jednak uważam, że to dobrze, że będziemy mieli akurat takie atrakcje. W sumie dla wszystkich został zrobiony czarter bez patentu bo w sumie nie wiadomo było kto taki patent posiada a kto nie. Była to po prostu bezpieczniejsza wersja. Ten wynajem jachtów był to podobno pomysł samego prezesa, który podobno wprost przepada za jachtami. W sumie nie zdziwiłabym się gdyby się okazało, że sam taki posiada. Oprócz tej wyprawy jachtami czekała na nas wyjątkowa kolacja. I tak jak zwykle o kolacji, na której pewnie wystąpi prezes i powie nam o planach rozwoju firmy na następny rok będzie impreza do białego rana. Praktycznie zawsze wygląda to w bardzo podobny sposób. Jest zawsze zespół, który gra do rana.

W sumie na każdej imprezie integracyjnej wybawiłam się tak jak na dobrym weselu. Trzeba przyznać, że firma w ten sposób organizuje swoim pracownikom naprawdę bardzo dobrą zabawę.