Idealne paznokcie dzięki manicure hybrydowemu

W dzisiejszych czasach kobietom jest znacznie łatwiej zadbać o siebie, zwłaszcza kiedy na rynku dostępnych jest tak wiele różnorodnych środków pielęgnacyjnych. Czasami jednak problem wymaga konsultacji ze specjalistą, który pomoże nam go rozwiązać.

Przepiękne paznokcie hybrydowe

manicure hybrydowy - poznań cennikJeszcze do niedawna uważałam, że moje paznokcie są jednym wielkim nieporozumieniem i geny stanowczo mnie pod tym względem ukarały. Okazało się jednak, że są tak zniszczone na moje własne życzenie i to ja nieświadomie doprowadziłam je do takiego stanu. Kiedy byłam nastolatką często je obgryzałam, nie trzymałam również przez większość życia zdrowej diety co skutkowało ich łamliwością i rozdwajaniem się do takiego stopnia, że nawet odżywki nie działały. W przeszłości próbowałam też robić tipsy i to w dodatku samodzielnie, co również nie było dla nich najlepszym pomysłem. Dziś jednak wiem, jak zadbać o swoje paznokcie i że nawet cienkie i łamliwe mogą być piękne. Od czasu do czasu wybieram się na manicure hybrydowy – Poznań cennik przykładowego takiego zabiegu kosmetycznego możemy znaleźć w internecie na stronach salonów kosmetycznych, niemniej ceny za profesjonalną usługę są mniej więcej podobne. Efekt jaki możemy uzyskać na naszych paznokciach metodą właśnie hybrydową jest wart znacznie większej ceny. Niektóre kosmetyczki wykonują nawet takie pazurki w których jest specjalna komora wypełniona płynem i drobinkami dzięki czemu przy ruszaniu dłońmi wszystko w środku porusza się tak, jak w śnieżnej kuli!

Podczas okresu świątecznego sama wybrałam się na takie pazurki i muszę przyznać, że resztę dnia spędziłam głównie na zabawie nimi. Nie mogłam oderwać wzroku od pływających w moich paznokciach drobinek srebra, płatków śniegu, choineczek, a nawet bałwanka! Oczywiście możemy również wykonać takie paznokcie w bardziej standardowej wersji, do wyboru do koloru!