Grawerowane długopisy to świetny gadżet dla klientów

Gdy prowadzi się firmę działającą lokalnie warto jest dbać o swoich klientów. Dla każdej firmy działającej w niewielkim obrębie od jej lokalizacji każdy klient jest tak naprawdę na wagę złota. Klientów można docenić wręczając im jakiś drobny gadżet. Świetnym pomysłem mogą być grawerowane długopisy. Można na nich nadrukować logo swojej firmy lub telefon kontaktowy.

Długopisy reklamowe z grawerem to niewielki koszt

grawerowanie bydgoszczPraktycznie każda firma oferująca usługi poligraficzne lub artykuły reklamowe ma w swojej ofercie długopisy z grawerem. Można zamówić dowolny rodzaj długopisów i dokładnie określić to co ma zostać na nich naniesione grawerem. Jeśli zamawiamy większą ilość takich artykułów reklamowych to najczęściej jest tak, że grawerowanie Bydgoszcz otrzymujemy zupełnie gratis. Płacimy więc tylko za same długopisy, a napis lub logo naszej firmy wygrawerowane zostanie zupełnie za darmo. Przy czym zakład poligraficzny i tak wlicza to sobie w koszt długopisów – co jest oczywiste. Zamówienie tysiąca najzwyklejszych długopisów z grawerem to koszt około tysiąca złotych. Koszt ten zależy tylko i wyłącznie od tego, jaki rodzaj długopisów wybierzemy. Z kolei wartość takiego upominku powinniśmy dobrać odpowiednio do tego, jak wiele zarabiamy na jednym kliencie. Jeśli prowadzimy mały sklepik, w którym każdy klient wydaje kilkanaście złotych to nawet najtańszy długopis z grawerem będzie odpowiednim upominkiem i świetnym sposobem na docenienie swoich klientów.

Zawsze warto dać coś drobnego swoim klientom, bo będzie to dla nich powód do tego, żeby znowu naszą lokalną firmę odwiedzić. Niezwykle praktycznym gadżetem są właśnie długopisy. Zawsze się przydadzą i nigdy nie ma ich za dużo. Jeśli wygrawerujemy na nich swoje logo lub telefon kontaktowy to klienci na pewno będą o nas pamiętać.