Gdzie zlecić druk wizytówek

 

W czasie studiów pracowałem w jednej dużej firmie w dziale marketingu. Zajmowałem się tam różnymi rzeczami i zdobyłem dość spore doświadczenie. Po studiach ta sama firma mnie zatrudniła i miałem od razu pracę. Nie każdy mój kolega miał tyle szczęścia co ja.

Wydrukowanie wizytówek w poleconej drukarni

wizytówki poznańWłaściciel firmy, w której pracowałem zainwestował niedawno w nowoczesny program do wizytówek i to właśnie ja miałem go obsługiwać. Program był stosunkowo łatwy i bez problemu sobie z nim poradziłem. Szef chciał, żebym wykonał dla niego wizytówki poznań, ponieważ wybierał się na targi i wizytówki były mu potrzebne. W programie zrobiłem dla niego wizytówkę, tylko nie miałem pojęcia jak dokonać druku, bo nie posiadaliśmy w firmie odpowiedniej drukarki. Szef kazał mi szybko znaleźć drukarnię, która miała wydrukować wizytówki i musiałem się spieszyć, ponieważ szef na targi wyjeżdżał po południu. Znałem Poznań i wiedziałem, która drukarnia była dobra i do niej właśnie się wybrałem. Nie raz mi ją kolega polecał, bo często korzystał z jej usług. Upewniłem się, że drukują wizytówki zanim tam się udałem. Na miejscu na szczęście nie było kolejki i zostałem od ręki obsłużony. Wyjaśniłem, że wizytówki potrzebne były mi pilnie i poprosiłem o ich wydrukowanie na miejscu. Wybrałem jeden z najlepszych papierów, bo wizytówki były dla szefa i musiały być wydrukowane na porządnym papierze. Wizytówki były gotowe po godzinie i cieszyłem się, że wszystko udało się załatwić tak sprawnie.

Po targach szef kupił drukarkę do wizytówek, bo uznał, że taka inwestycja była konieczna. Szef to nigdy na nic kasy nie żałował co każdy pracownik doceniał, bo pracę mogliśmy wykonywać na najwyższym poziomie. Po roku zostałem kierownikiem działu co mnie cieszyło.