Gdzie wynająć dużą salę weselną

Córka oznajmiła mi, że planuje wyjść za mąż. Lubiłam jej chłopaka, bo był pracowity i dbał o nią. Ucieszyła mnie ta informacja i zdecydowałam się zabrać za przygotowania. Córka wybrała ze swoim przyszłym mężem termin i załatwiali sprawy związane z zaślubinami. 

Wynajęcie sali weselnej w sprawdzonej restauracji 

sale weselne w trójmieścieZa całą imprezę płaciłam osobiście, bo obiecałam to wiele lat temu swojej córce. Dlatego też osobiście mogłam wybrać salę weselną i zdecydować kogo zaprosić. Dostępne były liczne sale weselne w trójmieście, ale mnie interesowała duża, bo miało pojawić się ponad dwustu gości. Do tego chciałam skorzystać z oferty sprawdzonej restauracji, by nie ryzykować, że coś pójdzie nie tak. Odwiedziłam kilka sal weselnych, które uznałam za najlepsze. Największe wrażenie zrobiła na mnie ta w Gdańsku. Była przestronna, nowoczesna i klimatyzowana. Na dodatek było bogate menu i wybrałam same najlepsze potrawy. Wpłaciłam zaliczkę właścicielce sali, bo chciałam mieć pewność, że rezerwacja mi nie przepadnie. Córce o wszystkim powiedziałam i po kilku dniach pojechała razem ze mną, by obejrzeć tę salę. Córka mi w pełni ufała i była zadowolona z mojego wyboru, którego dokonałam sama. Menu także jej odpowiadało i byłam szczęśliwa, że tak sprawnie udało się wszystko załatwić. Jeszcze przed weselem pojechałam do właścicielki sali, by ostatecznie potwierdzić ilość gości. Kilku osób nie będzie i dzięki temu wykreślając je z listy zaoszczędziłam trochę pieniędzy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Wesele było bardzo udane a sala, którą wynajęłam zdecydowanie była jedną z najlepszych. Wszystko było elegancko przygotowane a kelnerzy na bieżąco donosili napoje i jedzenie. O nic nie musiałam się martwić. Wszystko było wykonane profesjonalnie.