Firma męża przewozi ludzi do Niemiec, Holandii

Z Marcinem jesteśmy małżeństwem od bardzo dawna. Mój mąż prowadzi własną firmę transportową, którą ma już od pięciu lat. Jest bardzo zadowolony, ponieważ ma wielu klientów i praktycznie ciągle jest praca. Mieszkamy od kilkunastu w Bydgoszczy w województwie kujawsko pomorskim gdzie ja pracuję jako nauczycielka.

Niezawodna firma to niezawodne busy do Niemiec

busy OlsztynMąż wynajmuje busy do Holandii czy Czech oraz busy do Niemiec, z których najczęściej korzystają przedsiębiorcy. Mąż ma wszystkie nowe busy do Holandii i dzięki temu zapewnia wszystkim swoim klientom komfort podróży, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Mój mąż samodzielnie prowadzi swoją firmę od samego początku. Zatrudnia tyko kierowców. Ter16az jest ich kilkunastu, ale na początku działalności firmy było ich tylko trzech. Firma mocno się rozwinęła i mąż zdecydował się na zatrudnienie większej ilości kierowców oraz oczywiście busów do Holandii, bo miał tylko jeden. Na początku były dwa busy do Niemiec, ale mąż również zakupił większą ilość. Firma mojego męża wynajmuje także busy z Niemiec do Polski, ponieważ wielu klientów pytało o takie rozwiązania i mąż dość szybko zdecydował się zainwestować i ma busy z Niemiec do Polski, które bardzo często są wysyłane w podróż. Mój mąż pracuje na miejscu i bardzo rzadko wyjeżdża za granicę. Tylko w sytuacji kiedy zakupuje nowe busy do Holandii albo robi przeglądy. No i ostatnio był po busy do Niemiec, ale takie takie zakupy są bardzo rzadko. Mąż ma znajomego na stacji diagnostycznej, który przeprowadza dla niego wszystkie niezbędne kontrole techniczne i od razu zgłasza mężowi, jeżeli trzeba coś naprawić.

Mój mąż ma także znajomego mechanika, który naprawia mu wszystkie pojazdy i robi to bardzo szybko, aby mąż nie miał przestoju w pracy. Współpraca jest bardzo ważna i konieczna.

Więcej informacji na http://pkmolsztyn.pl