Fanzin i nasz artykuł o systemach erp

Jutro, już niebawem spełni się moje największe marzenie. Razem ze znajomymi wydajemy pierwszy fanzin na temat programów typu crm. Jako, że ja jestem redaktorem naczelny, a sami już dobrze wiecie, że mój konik to system b2b, pierwszy będzie o wszystkim co jest związane z erp dla budownictwa.

Nowoczesne systemy erp i ich ewolucja

systemy erpNasz magazyn będzie podzielony na odpowiednie działy, takie jak funkcjonalność, przystępność, dostępność i zastosowanie w biznesie oraz różne ciekawostki z tej dziedziny. Ruda pisze o open erp, a siedziała nad tym przez ostatni miesiąc prawie codziennie. Testowała go na kilku systemach operacyjnych. Radek z kolei starał się napisać kod do erp e commerce na urządzenia mobilne, o swoich wzlotach i upadkach będzie pisał krótki felieton na ostatnich stronach fanzinu. Ja zająłem się oczywiście częścią najbardziej merytoryczną dotyczącą nowoczesne systemy erp i ewolucji tego systemu na przestrzeni lat. Za grafikę będzie odpowiadał Euzebiusz, który ma prawo przychodzić na spotkania redakcyjne w papciach z pomponami. Wiem, że system b2b nie jest prosty dla laika, dlatego takie pojęcia jak erp dla budownictwa, crm, czy inne mniej zawiłe są opatrzone przypisami. Dlatego po przeczytaniu naszego darmowego fanzina, nawet Elżbieta, która pracuje w budce kebabami, będzie mogła zamówić sobie open erp do firmy, bo obsługa będzie dla niej banalna. Wierzę, w to, że kiedyś będziemy zauważeni jako alternatywne źródło wiedzy na temat biznesu, dzięki temu będzie mi łatwiej otworzyć przewód doktorski na mojej macierzystej uczelni. Chciałbym aby wiele osób znało się choćby na obsłudze erp e commerce, a taki system będzie mógł ewoluować i stałby się wiodącą marką w swojej dziecinie.

I tu chciałbym, aby każdy kto mnie wcześniej od czci i wiary wyzywał, zrozumiał że erp dla budownictwa jest w dzisiejszych czasach tak potrzebny, jak lumpeksy na ulicy Mickiewicza w Toruniu. Za pomocą bloga, chciałbym was też prosić o przyjście na konwent odoo erp, który odbędzie się dwunastego maja w miejskim domu kultury. Będzie pysznie!