Elektronika jachtowa tematem wypracowania

Nazywam się Franciszek i chodzę do szkoły. W zeszłym tygodniu nasza nauczycielka zadała nam wypracowanie do napisania. Ci, którzy wykażą się niezwykłą wiedzą i jakością w napisaniu pracy to dostaną na koniec roku ocenę bardzo dobrą z języka polskiego.

Elektronika jachtowa i standardowe wyposażenie

elektronika jachtowaTematem wypracowania miały być jachty a mogliśmy pisać w dowolnej formie. Uznałem, że opiszę zatem jakiś sklep motorowodny, aby ukazać jakie produkty są niezbędne dla każdego żeglarza. W dokładny i szczegółowy sposób opisałem całkowite wyposażenie jachtów i przyznam, że ten rozdział zajął mi kilka stron. Na szczęście nauczycielka nie dałam nam limitu i mogliśmy pisać do woli. W moim wypracowaniu pojawiła się również trwała elektronika jachtowa, którą równie szczegółowo opisałem. Naturalnie w moim wypracowaniu umieszczone zostały porady żeglarskie i na tym się tak naprawdę najbardziej skupiłem. Dokładnie opisałem jak najeży zachować się podczas sztormu, opisałem dokładnie przewidywanie i pomiary prędkości oraz skupiłem się na zasadach bezpieczeństwa. Porady żeglarskie były bardzo dobrze opisane i wybrałem takie, które uznałem za jedne z najważniejszych. U nas na osiedlu jest sklep motorowodny i jego właściciel sprzedaje wyposażenie jachtów i to na tym sprzedawcy się też wzorowałem pisząc wypracowanie. Na wypracowanie poświęciłem bardzo dużo czasu, ale opisałem całe wyposażenie jachtów, odzież i uwzględniona została elektronika jachtowa. Ponadto moje porady żeglarskie, które umieściłem na pewno przydałyby się niejednemu amatorowi tego sportu. Na pewno nauczycielka doceni mój wysiłek włożony w napisanej tej pracy.

Zastanawiam się jak poszło Jankowi. Jego tata ma zrobiony patent sternika i na pewno dużo mu pomógł w napisaniu tego wypracowania. Mam nadzieje, że obaj dostaniemy piątki.