Elegancki płot betonowy

Bardzo ważna jest dla mnie estetyka. Dlatego właśnie staram się stosować rozwiązania, które w jakiś sposób wyróżniają się od standardowych oraz doskonale komponują się zarówno z innymi wybranymi przeze mnie elementami, jak i krajobrazem. Miało to znaczenie przy wyborze domu, miało to znaczenie przy wyborze dachu i wreszcie niedawno miało to znaczenie przy wyborze płotu.

Solidne i eleganckie płoty

płoty betonowe wykonywane w WarszawieDecydując się na wybór płotu chciałam coś stylowego i eleganckiego. Moją uwagę zwróciły płoty betonowe wykonywane w Warszawie. Były one wykonane w sposób bardzo estetyczny a dzięki niektórym rozwiązaniom znacznie wyróżniały się od tych standardowo wykonywanych. Przykładem takich rozwiązań było na przykład zastosowanie różnego rodzaju kamieni (zarówno klasycznego żwiru, jak i kamieni kolorowych, w zależności od preferencji zamawiającego) do wykończenia. Muszę przyznać, że wyglądało to bardzo ciekawie. Sama zdecydowałam się na ożywienie dużych elementów właśnie przy użyciu kamienia, jednak ja zdecydowałam się na łupki, gdyż wyglądają one zdecydowanie bardziej naturalnie. Płot prezentuje się na prawdę dobrze a wbrew pozorom jego wykonanie nie było wcale takie drogie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonania, jak i z ceny. Myślę, ze płot naprawdę zwraca uwagę i dodatkowo jest na tyle solidny, że będzie spełniał swoje zadanie (zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne) jeszcze przez długie lata.

Decydując się na płot, bardzo zależało mi na tym aby był on solidny, elegancki i w jakiś sposób wyróżniał się spośród innych ogrodzeń. Dlatego właśnie zdecydowałam się na płot betonowy z nietypowymi wykończeniami, jakim było zastosowanie różnego rodzaju kamieni. Efekt był naprawdę wspaniały a ja jestem bardzo zadowolona. Inwestycję uważam za udaną.