Dziwne rzeczy – serwis aparatów rtg

Wiecie, jak to czasem jest żyjecie sobie z dnia na dzień, nie mając pojęcia o pewnych sprawach, aż nagle pojawia się, coś lub, ktoś, kto otwiera nam oczy na pewne sprawy. Zabrzmiało to nieco dramatycznie, prawda? Pewnie myślicie, że zaraz opowiem, wam jakąś wspaniałą historię miłosną, że wpadłam dzisiaj na niezwykle przystojnego mężczyznę na ulicy i zakochałam się z miejsca… No ziarno prawdy w tym jest.

Chłopak reklamował serwis aparatów rtg

Serwis aparatów RTGBiegłam dzisiaj do pracy, ponieważ klasycznie zaspałam i jak tylko wybiegłam z metra wpadłam na jakiegoś biednego chłopaka, który roznosił ulotki. Było mi tak potwornie głupio… ulotki były porozrzucane, bo całym placu a chłopak, leżał poturbowany na ziemi… Nie wiedziałam, co robić, więc szybko zebrałam część ulotek leżących dookoła mnie, wrzuciłam je do swojej torebki, pomogłam chłopakowi wstać i pobiegałam dalej. Dosłownie pięć minut temu, sięgnęłam do torebki po cukierka i przypomniałam sobie, co jest w środku, a tam, uwaga: badania penetracyjne… nie mam pojęcia, co to, potem serwis aparatów RTG, pomyślałam, że to chodzi o USG, badania składu chemicznego-PMI, tak i na końcu badania magnetyczne. Boże, co ten chłopak reklamuje. Tak mnie to zaintrygowało, że siedzę sobie z tabletem w dłoni i jednocześnie pisząc do was sprawdzam, badania penetDzwiracyjne, oraz badania ultradźwiękowe, sprawdzam badania składu chemicznego-PMI i dla ciekawości sprawdzam badanie magnetyczne… Widzicie, gdyby nie to, że zaspałam dziś rano do pracy, nie miałabym nawet pojęcia, że coś takiego istnieje. Wiecie, jak mówią, dziwny jest ten świat, dzisiaj w moim pojawiły się różne inne dziwactwa, takie jak badania penetracyjne, czy inne badania składu chemicznego-PMI. Tak sobie myślę, może jak będę jutro szła do pracy, to wstanę wcześniej, może spotkam tego chłopaka i dam mu gorąca czekoladę, albo pieniądze w ramach przeprosin.

Ciekawe, co jeszcze się dzisiaj przytrafi, może, też wpadnę na chłopca, a może tym razem mężczyznę, który zaprosi mnie na randkę, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie.