Duży wybór wózków inwalidzkich w sklepie online

 

Moja babcia długo była osobą aktywną. Jednak jakiś czas temu przewróciła się i złamała nogę. Kończyna niestety wymagała poważnej operacji i pomimo tego, że babcia miała przeprowadzaną bardzo dobrą rehabilitację to jednak nigdy już nie była tak sprawna.

Zakup dobrego wózka dla babci

wózki inwalidzkie elektryczne sklep onlineZresztą poruszanie się samodzielnie było dla niej coraz trudniejsze. W końcu doszło do tego, że przestała wychodzić z domu i mocno nad tym ubolewała. Bo jednak nawet do sklepu nie mogła wyjść sama. Z mamą stwierdziłam, że dla babci trzeba by kupić coś co ułatwiłoby poruszanie się jej. To mogłoby rozwiązać jej wiele problemów. Babcia ma dom także nie byłoby też problemu ze znoszeniem go po schodach. Zaczęłyśmy szukać odpowiedniego sprzętu przez internet. I okazało się, że są wózki inwalidzkie elektryczne sklep online, które są w wyjątkowo dobrej cenie. W opisie przeczytałyśmy, że ze względu na prostą obsługę nadają się dla każdego. Zdecydowałyśmy się więc go kupić. I od razu gdy urządzenie zostało przysłane pojechałyśmy do babci z prezentem. Ona się tego nie spodziewała. Gdy usiadła na wózek na początku powiedziała nam, że jest jej wygodnie i potem pokazałyśmy babci, że może sama tym urządzeniem pojechać gdzie tylko będzie chciała. Do jego obsługi nie potrzeba wiele siły bo jest on elektryczny a do tego łatwy w obsłudze. Babcia szybko nauczyła się różnych funkcji.

Dzięki temu, że ten sprzęt został dla niej kupiony to komfort jej życia bardzo się poprawił. Zaczęła po wielu miesiącach tak jak kiedyś jeździć sama na zakupy i odwiedzać swoje koleżanki. To było dla niej ważne i potrzebne. Babcia od razu stała się bardziej pogodna. Po prostu znów czuła się samodzielna. Uważam, że zakup ten był da niej istotny.Dla mnie i dla mamy to też jest duże ułatwienie.