Doskonałe rozwiązanie – stopnie schodowe metalowe

Zostaliśmy wydelegowani do urządzenia budynku, gdzie miała powstać hurtownia. Mieliśmy załadowany sprzęt i ruszyliśmy w drogę. W budynku mieliśmy wszędzie zamontować stopnie schodowe metalowe, które chciał mieć właściciel.

Stopnie schodowe metalowe między pomieszczeniami

stopnie schodowe metalowePrzed wejściem miały być kraty pomostowe prasowane, które mieliśmy założyć dookoła całego budynku. Zaczęliśmy od schodów, które mają cynkowanie ogniowe, ponieważ wtedy mogliśmy wejść do środka i tam dalej działać. Reszta ekipy działała na zewnątrz. W środku na terenie magazynu mieliśmy założyć kraty pomostowe zgrzewane, ponieważ łatwiej dzięki nim będzie się pracowało na tym terenie. Mamy bardzo solidne mocowanie krat pomostowych i klienci zawsze są bardzo zadowoleni. Praca miała potrwać kilka dni, ale chłopaki bardzo szybko się obrabiali z robotą, że pewnie uda się wszystko skończyć przed czasem, co nawet dobrze rokuje, bo będzie premia dodatkowa. W środku tez zakładałem między pomieszczeniami wytrzymałe stopnie schodowe metalowe, ponieważ pomieszczenia były na różnych wysokościach i takie rozwiązanie było doskonałe. Po robocie tego dnia pojechaliśmy do hotelu pracowniczego, zjedliśmy kolację i się wszyscy rozeszli. Ja zostałem z Januszem, moim kumplem jeszcze trochę, żeby pogadać i wypić zasłużone piwo po ciężkiej robocie. Z Januszem przyjaźnimy się od samego początku. Dobrze się dogadujemy i świetnie nam się współpracuje. Kiedy wrócimy z tej roboty, to umówiliśmy się, że się razem z żonami spotkamy u mnie na grillu.

Mam dom z ogrodem i często robimy grilla a zależy mi, żeby nasze żony się poznały. Na jutro mam tylko kraty pomostowe zgrzewane do założenia w kilku pomieszczeniach, więc nie będzie ciężkiej roboty. Może jutro już uda się wszystko skończyć i pojedziemy do domu. Zadzwonię jeszcze do żony przed snem.