Dobry serwis zajmujący się klimatyzacją

Kilka miesięcy temu kupiliśmy sobie z mężem samochód. W sumie nie jest to nasze pierwsze auto bo już wcześniej jakieś mieliśmy. Jednak jest to pierwszy samochód, który jest w miarę nowy. Bo ma dopiero cztery lata.

Naprawa zepsutej klimatyzacji

klimatyzacja samochodowa serwisowana w LublinieTakże standard jazdy takim autem jest zupełnie inny niż takim, który miał prawie dwadzieścia lat. Byliśmy podekscytowani tym, że jest on w tak dobrym stanie, że nie zwróciliśmy uwagi na to, że klimatyzacja nie działa za dobrze. Auto kupowaliśmy jesienią także po prostu nie przyszło nam do głowy żeby ją sprawdzić. A teraz pomimo napełnienia nie chłodziła ona dobrze. Lato jest w pełni i coś takiego przydało by się nam i to bardzo. Stwierdziliśmy, że jest to coś dla nas istotnego na tyle, że chcemy ją naprawić. Mąż powiedział się, że klimatyzacja samochodowa serwisowana w Lublinie jest zrobiona najlepiej. Tam pracują po prostu prawdziwi specjaliści. I nie ma dla nich klimatyzacji, której nie dałoby się naprawić. Dlatego też pojechaliśmy tam. Na miejscu pan powiedział, że to wszystko trochę potrwa bo trzeba dokładnie sprawdzić na czym polega problem. Byłam przygotowana na to, że to naprawdę będzie trwało bardzo długo. A tak naprawdę już za jakiś czas pan powiedział nam, że znalazł przyczynę tego, że to wszystko tak słabo działa. Podobno wystarczyło wymienić tylko jedną małą część. Potem pan zaprezentował nam jak teraz działa nasza klimatyzacja. I nie było żadnego porównania między tym co było kiedyś a tym co jest teraz.

Za tą naprawdę nie zapłaciliśmy też dużo. W sumie od razu gdy tylko stamtąd wyjechaliśmy włączyliśmy klimatyzację. Był upalny dzień i przydała się ona bardzo. Teraz mogliśmy cieszyć się w pełni naszym nowym samochodem. A jazda nim nawet w ulane dni to prawdziwa przyjemność.