Dobre farby Flugger

Miejsce, w którym mieszkamy powinno być przytulne, funkcjonalne i dobrze rozplanowane przestrzennie. Żeby czuć się w nim jak u siebie i chętnie do niego wracać, liczą się detale, chociażby takie jak kolor ścian i sufitów.

Jakimi farbami malować pomieszczenia?

farby fluggerPonoć o gustach się nie dyskutuje, ale wchodząc do czyjegoś mieszkania, można dużo powiedzieć o jego właścicielu. Większość ludzi lubi przestronne i jasne wnętrza, w których czują się dobrze i są zrelaksowani. Przeważnie na taki stan ma wpływ kolor pomieszczeń, które mogą przytłaczać albo nawet sprawiać wrażenie większych niż są faktycznie. Tak naprawdę w prosty sposób można zmienić kolor ścian na dowolnie wybrany, jeżeli zastosujemy farby Flugger. To, co je wyróżnia na tle konkurencji, to znacznie większa paleta kolorów, które mogą być matowe lub błyszczące. W ofercie marki Flugger znajdziemy farby klasyczne, odporne na ścieranie i zabrudzenia, a także z połyskującymi drobinkami, które optycznie powiększają pomieszczenie. Są to wysokiej jakości farby, które doskonale kryją ściany i sufitu już po jednym malowaniu. Można ich używać także do pokrywania elewacji budynku czy drewnianych elementów, ponieważ są odporne na działanie promieni słonecznych czy wilgoci. Już po godzinie od malowania powierzchnia jest sucha, natomiast po sześciu godzinach można ją ponownie pokryć farbą. Doskonałe się sprawdzą do malowania pędzlem lub specjalnym wałkiem malarskim, przez co łatwo je stosować. Sprzedawane są w formie litrowych lub pięciolitrowych puszek.

Farby nie trzeba niczym rozcieńczać, gdyż zaraz po otwarciu jest gotowa do użytku. Jedynie nie należy jej zostawiać na wiele miesięcy po otwarciu gdyż starci swoje własności. Pod względem wyboru koloru nie powinniśmy mieć problemu, bo jest ich bardzo dużo.