Do sukienki potrzebowałam czarnych rajstop

 

Przyjaciel mojego męża organizował sylwestra u siebie w domu i nas zaprosił. Byłam zadowolona jak mąż mi o tym powiedział, ponieważ nie mieliśmy żadnych planów i już obawiałam się, że zostaniemy sami w domu. Od razu udałam się na zakupy jakiejś szałowej kreacji.

Zadowolenie z wygodnych rajstop

kryjące czarne rajstopyZamierzałam założyć swoje czarne szpilki, które niedawno kupiłam sobie na wyprzedaży. Wzięłam je ze sobą idąc na zakupy, ponieważ to do butów planowałam dopasować sukienkę. Znalazłam świetną kreację, ale nie pasowały rajstopy, które miałam założone i sprzedawczyni od razu powiedziała mi, że powinnam założyć kryjące czarne rajstopy, które nadadzą całej kreacji dodatkowej elegancji. W tym butiku akurat nie mieli żadnych rajstop i musiałam udać się do innego sklepu. Sukienki nie kupowałam, ale poprosiłam o jej odłożenie. Po kilkunastu minutach wróciłam z czarnymi rajstopami. W przymierzalni je założyłam do szpilek i sukienki, którą zamierzałam kupić. Ekspedientka miała rację. Wyglądałam cudnie a na dodatek rajstopy były szalenie wygodne i się nie ściągały. Nie lubiłam nosić rajstop, ale przy tych całkowicie zmieniłam zdanie. Nie dość, że były komfortowe w noszeniu to na dodatek nogi pięknie wyglądały. W domu pokazałam mężowi swoją sylwestrową kreację i był zachwycony. Bardzo mu się wszystko podobało i uznał, że byłam gotowa na wielki bal. Dobry i wygodny strój to podstawa dobrego samopoczucia. W sylwestra poszłam jeszcze do fryzjerki, ażeby ułożyła mi pięknie włosy.

Zabawa sylwestrowa była bardzo udana i świetnie się bawiłam. W rajstopach było mi bardzo wygodnie i sprawdziłam nawet ich trwałość, bo zahaczyłam o krzesło, ale one nawet się nie podarły. Zamierzałam nosić takie rajstopy do każdej sukienki, bo były naprawdę rewelacyjne.