Czy hurtownia drzwi przyda się przy remoncie?

Zdecydowałam, że potrzebuję jakiejś zmiany w mieszkaniu. Remontu nie robiłam już dawno i postanowiłam to w końcu zmienić, zwłaszcza, że moje mieszkanie tego wymagało.

Wybór drzwi do mieszkaniadrzwi

Od znajomej dostałam katalogi, w których mogłam sobie wybrać wszystko do mieszkania. W szczególności zainteresowała mnie tania hurtownia drzwi – Śląsk, której katalog miałam w dłoni. W ofercie mieli do wyboru mnóstwo drzwi wejściowych i zdecydowałam, że coś wybiorę dla siebie. Oferta w katalogu jest skierowana nie tylko do mieszkańców śląska, ponieważ hurtownia drzwi świadczy sprzedaż we wszystkich województwach. W katalogu, który przeglądałam były drzwi dre, które można zamontować w łazience, kuchni czy sypialni. Były tam też drzwi porta, na które akurat hurtownia drzwi udzielała promocji i zdecydowałam, że to z tej serii coś wybiorę. Nie znam się na drzwiach dlatego postanowiłam poczytać i dowiedzieć się jaki drzwi porta powinnam wybrać, aby doskonale pasowały w moim mieszkaniu. Zdecydowałam też, że wymienię przy okazji drzwi wejściowe w moim mieszkaniu, ponieważ sąsiad naprzeciwko ostatnio miał montowane nowe drzwi wejściowe i moje wyglądają już mniej estetycznie. Wybrałam drzwi wejściowe w kolorze sosny norweskiej, ponieważ kolor jest praktyczny. Chcę też wymienić drzwi do łazienki, początkowo chciałam jakieś przesuwne, ale wybiorę jednak drzwi dre, które idealnie nadają się do łazienki i mają odpowiednią szerokość. Kiedy wybrałam interesujące mnie modele skontaktowałam się z tą hurtownią i złożyłam zamówienie. Podałam wymiary na drzwi wejściowe oraz ich kolor, a także szczegóły jeżeli chodzi o drzwi dre do łazienki.

Kiedy pracownik przyjął zamówienie to spytał czy interesuje mnie montaż drzwi, ponieważ świadczą takie usługi. Oczywiście się zdecydowałam na tę usługę.