Czekamy z przyjaciółką na dostawę drapaka

Tydzień temu zamawiałam z przyjaciółką drapak dla naszych kociaków. Zdecydowałyśmy się na dwa takie same drapaki dla kotów. Nasze koty są w rożnym wieku ale spodobał nam się model, z którego nasze koty na spokojnie będą mogły korzystać. Drapaki dla kota trzeba będzie samodzielnie złożyć.

Drapaki dla kota porządnie wykonane

drapaki dla kotówSprzedawca napisał, że w opakowaniu znajduje się dokładną instrukcja i złożenie drapaka nie zajmuje więcej niż dziesięć minut. Jak będziemy miały jakiekolwiek problemy to nasi rodzice będą mogli nam pomóc. Drapaki dla kotów, które kupiłyśmy są polecane przez różnych właścicieli kotów. Drapaki dla kotów są wysokiej jakości i koty podobno chętnie z nich korzystają. Drapak dla kota musi być porządnie wykonany to był dla nas priorytet. Mój drapak, który posiadam jest już stary natomiast drapak kota mojej przyjaciółki jest już za mały. Kurier ma doręczyć paczkę nam do końca tego tygodnia taka dostałyśmy informacje od sprzedawcy. Dzisiaj jednak jak wracałyśmy do domów to zadzwonić kurier, ze kieruje się na mój adres z paczką. Od razu z Patrycją poszłyśmy do mnie i czekałyśmy na dostawę drapaka. Drapak dla kota przyjechał bardzo dobrze opakowany. Drapaki dla kotów były prawidłowo zabezpieczone i dojechały do nas w dobrym stanie. Otworzyłyśmy duży karton i od razu zaczęłyśmy go montować. Rzeczywiście instrukcja była bardzo szczegółowa i bez problemu złożyłyśmy drapaki dla kota. Koleżanka powiedziała, że jej drapak zostawi u mnie a z tata po jego pracy podjedzie żeby go odebrać.

Moja mama zaproponowała Patrycji obiad i powiedziała, że tata ja odbierze razem z drapakiem dla kota. Drapaki dla kotów bardzo nam się podobały. Mój kocu od razu wiedział do czego służy i od raz zaczął go drapać. Zaczął się także po nim wspinać. Zrobiłyśmy mu zdjęcie jak go drapie.

Czytaj więcej na: cotec.pl