Coraz bardziej popularny jest catering w pracy

 

W ostatnim czasie spotkałam się z tym, że firma zamawia catering do miejsca pracy bądź pracownicy sami chętnie wychodzą z taką inicjatywą. Uważam, iż jest to bardzo rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, aby przygotować posiłek dla siebie albo nie mają po prostu możliwości wyjścia na lunch.

Jakie są zalety firmowego cateringu?

Catering firmowy KatowiceZ moim własnych obserwacji zauważyłam, że przedsiębiorstwa, mniejszych lub większych firmach coraz częściej zamawiany jest catering firmowy Katowice rozwinęły się w kwestii cateringu jak i dowozu jedzenia dla firm. Zdecydowanie jest to oszczędność czasu dla zapracowanych osób oraz możliwość zaproszenia klienta na lunch bez wychodzenia z miejsca pracy. Oszczędność czasu jest zdecydowanie największą zaletą tego typu rozwiązań. W łatwy sposób można przekonać się do domowych obiadów bądź do zdrowego żywienia, który jest promowany niemalże na każdym kroku. Czy to w radiu, telewizji czy też bilbordach reklamowych. Dzięki wybraniu takiego rozwiązania można zmienić swoje nawyki żywieniowe, więc zdecydowanie działa to na naszą korzyść. Catering firmowy jest także dobrym rozwiązaniem, kiedy niespodziewanie wpadniemy na pomysł zorganizowania wspólnego posiłku ze swoimi współpracownikami, aczkolwiek pragniemy, żeby było to w miejscu pracy. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że posiłki są przywożone w specjalnych jednorazowych pudełkach czy opakowaniach, co zdecydowanie jest plusem, także pod względem ekologii jak i uniknięcia płacenia za zużycie wody podczas mycia naczyń.

Tak, jak wszędzie tak w branży cateringu istnieje wiele firm, które proponują swoje usługi. Po pierwsze zawsze sprawdzam opinię klientów, wybieram najmocniejsze strony pod tym względem i dopiero wtedy spoglądam na ofertę pod kątem cen. Z doświadczenia wiem, że kartą przetargową w takim temacie jest liczba posiłków. Im więcej osób chętnym, tym więcej możemy ewentualnie coś ugrać.