Co ma wspólnego staruszek z telefonem konferencyjnym?

Jestem już stary, ale jeszcze mam jakieś siły na prowadzenie swojej działalności. Niestety nie mogę jej powierzyć swojemu synowi, bo jest nieodpowiedzialnym człowiekiem i jestem przekonany, że nie poradzi sobie ze zwykłymi obowiązkami, które są bardzo proste do wykonania.

Telefon konferencyjny – okazał się hitem?

tani telefon konferencyjnyHandlujemy urządzeniami biurowymi, które w obecnych czasach sprzedają się znakomicie, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego mój syn tego zupełnie nie rozumie. Moja firma sprzedaje słuchawki do call center z różnymi zastosowaniami, można je także podłączyć do telefonu komórkowego. Są bardo małe i wygodne więc nie stanowią problemu dla użytkowników. Kiedy znalazł się inwestor, który w końcu rozbudował w naszym mieście centrale telefoniczne to interes szedł coraz lepiej. Teraz to największy popyt jest na telefony voip, które w niekrótkim czasie wyparły z rynku inne modele, godnie je zastępując. W ofercie sprzedażowej posiadamy także telefony gigaset, które także cieszą się sporym powodzeniem. W sumie jeżeli miałbym wybrać któryś model to miałbym problem bo oba są znakomite. Mój pracownik ma innowacyjne pomysły i często robi coś samodzielnie. Ostatnio przyniósł mi bezprzewodowe słuchawki do biura, które zaprojektował i uznał, że na pewno świetnie będą się sprzedawały. Ufam mu i wiem, że gdyby sprzęt nie był godny zainteresowania to w ogóle by do mnie z nim nie przyszedł. Jakiś rok temu zaprojektował tani telefon konferencyjny, który umożliwiał także video rozmowy, no nie powiem, był to hit i zarobiliśmy na tym mnóstwo pieniędzy. A może zrobię go moim zastępcą? Gdyby taki człowiek objął to stanowisko miałbym pewność, że wszystko będzie tak jak należy.

Nie zdziwię się, jak zaprojektuje sprzęt przewyższający telefony vopi i stanie się on hitem jak te bezprzewodowe słuchawki do biura przyniesione rok temu. Muszę z nim o tym porozmawiać, wydaje mi się, że to doskonały pomysł. A syn? No cóż, będzie musiał się z tym pogodzić. Zresztą moja żona jest tego samego zdania co ja i uważa, że on się do tego nie nadaje.