Bydgoszcz: potrzebna firma z usługami remontowymi

Moja mama jest starszą kobieta, która dobiega już do siedemdziesiątki. Całe życie mieszkała na wsi, ostatnie dwadzieścia lat sama, bo tata dawno temu umarł, ale ostatnio zaczęła podupadać na zdrowiu. Nic złego się nie działo. Po prostu węgiel i łopata robiły się dla niej coraz cięższe. A przy domu ciągle są jakieś roboty.

Z których bydgoskich usług remontowych skorzystać?

usługi remontowe bydgoszczZaczęłam z nią rozmawiać na temat przeprowadzki do bloków. Mieliśmy jedno mieszkanie na wynajem; podjęłam decyzję o jego remoncie i dostosowaniu do potrzeb starszej osoby. Remont miał obejmować odświeżenie ścian, pousuwanie śliskich powierzchni, usunięcie progów, zmianę wanny na prysznic, zamontowanie podpórek w łazience i toalecie. Jedne drzwi chcieliśmy przenieść na drugą ścianę. Potrzebna była dobra, solidna ekipa remontowa. Poprosiłam by poleciła mi coś koleżanka, bo u niej ostatnio firma robiła remont i spisali się świetnie. Powiedziała, żebym wpisała w wyszukiwarce: usługi remontowe bydgoszcz i tam będzie ta firma, o której mówiłyśmy. Tak zrobiłam. Zadzwoniłam następnego dnia i powiedziałam, że na obrzeżach Bydgoszczy mam mieszkanie do remontu, że mi się nie spieszy, ale musi być to solidna robota. Pan przyszedł na następny dzień na oględziny i umówiliśmy się na konkretny termin. Remont miał trwać trzy tygodnie. Gdzieniegdzie malowanie, trochę tapety, likwidacja płytek z przedpokoju. Mama musiała być bezpieczna. A przynajmniej musieliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy w tym kierunku. Ekipa stawiła się na miejscu o czasie i zakończyła dokładnie trzy tygodnie później.

Kilka dni później wprowadziła się tam moja mama. Na razie sama, bo ceniła sobie niezależność. Gdyby zaszła taka potrzeba były dodatkowe pokoje by ktoś przy niej był cały czas. Widziałam po jej minie, że jest zadowolona.