Bryczesy damskie – bardzo ważna część stroju

Wczoraj jechałem z dostawą do hurtowni sportowej. Całkiem fajnie się jechało, bo wyjątkowo miłego miałem współtowarzysza podróży. W zasadzie była to współtowarzyszka, dlatego, że to była młoda kobieta, która była zawodową dżokejką.

Opowiadała z taką pasją o bryczesach damskich i innych

bryczesy

Właśnie jechała do hurtowni na konsultacje i ponieważ miała być otwarta nowa linia właśnie dla takich sportowców jak ona. W samochodzie miałem chyba wszystkie akcesoria jeździeckie. Sama dopilnowała aby wszystkie te akcesoria jeździeckie były z najwyższej półki, tylko markowe produkty. Powiedziała mi, że człowiek i koń to wiele, to ważna relacja, ale czasami potrzebne są te akcesoria jeździeckie, aby zwiększyć komfort jazdy. Dlatego też dla konia jest też czaprak, a te to już miałem tak piękne, że wyglądały jak płaszcze dla wytwornych dam, bo to emblematem, a kolorowe, a to podobno po siodło się kładzie. W każdym razie mówiła, że czaprak jest bardzo ważnym elementem, ale też czasami pełni funkcję ozdobną, ma w sobie sporo klasy. Musiałem jej przyznać rację. A może przyznałem rację, bo była bardzo urocza. W każdym razie w pewnym momencie stwierdziłem, że ma całkiem ciekawe spodnie. Na co ona powiedziała, że to są ładne bryczesy damskie, specjalne spodnie jeździeckie, a nie zdążyła ich przebrać. Dowiedziała się bardzo późno, że może się ze mną zabrać, a ta to jechałaby późnym pociągiem co nie byłoby dla niej komfortowe. Zaczęła coś opowiadać, ale ja zerkałem na te damskie bryczesy i zastanawiałem się jakie piękne nogi się pod nimi kryją. W zasadzie, jestem pełen podziwu dla siebie, że patrząc na te bryczesy damskie nie spowodowałem wypadku.

W każdym razie moja towarzyszka ściskała w dłoni jeszcze ochraniacze dla konia, co mnie już bardzo zainteresowało, ale czas było wychodzić. Tak upłynęła mi podróż.