Biorę w leasing nowoczesny rower elekryczny

Mam taki cichy plan związany z kolejną wiosną, żeby kupić sobie nowy rower. Nie będzie to jednak zwykły rower i nie będzie to takie zwykłe kupienie. Chodzi o to, że prowadząc swoją firmę mogę skorzystać z opcji leasingu. Dowiedziałem się, że w leasing można wziąć nawet rower – jeśli tylko uzasadni się potrzebę jego posiadania. A moja potrzeba jest bardzo zasadna.

Wybrałem sobie rower elektryczny najnowszej generacji

nowoczesne rowery elektryczne ktmMoje biuro mieści się w odległości kilku kilometrów od domu. Dzisiaj wszyscy mówimy o ekologii i dbałości o środowisko. Każdemu zależy na tym, żeby oddychać czystym powietrzem. I ja właśnie tak sobie postanowiłem, że jak tylko skończy się zima to jadę do sklepu obejrzeć nowoczesne rowery elektryczne ktm i jeden z nich wezmę sobie w leasing. Te rowery to istna rewolucja technologiczna i najnowszej generacji podzespoły. Mają swoją cenę, ale za nią idzie doskonała jakość. Marzy mi się taki rower mtb, którym można jeździć zarówno po mieście jak i po najbardziej wymagającym terenie górzystym. Oczywiście wezmę go w leasing po to, żeby móc na nim dojeżdżać do pracy. Będę mógł jeździć szybko, bez korków i bardzo ekologicznie. Mój wymarzony rower kosztuje ponad dwadzieścia tysięcy złotych, ale rata leasingowa wyniesie mnie około czterystu złotych. Oczywiście będzie to zakup na firmę, więc faktury leasingowe wrzucę sobie w koszty. Nie mogę się doczekać kolejnej wiosny.

Jeżdżę samochodem z silnikiem diesla, który jak wiadomo do najbardziej ekologicznych nie należy. Zamienienie go na rower elektryczny, bo to najlepsze co mogę uczynić dla środowiska. Jak tylko zacznie się robić cieplej to poszukam sobie już konkretnego modelu, ale dokładnie wiem, czego chcę. Marzy mi się rower górski, którym można komfortowo przemierzać miejską dżunglę.