Będę również na zdjęciach ślubnych!

Mam na imię Patrycja. Nie mam chłopaka. Jakoś do tej pory nie spotkałam kogoś kto się nadawał. Mam bardzo dobrego przyjaciela Michała i to z nim lubię spędzać mój wolny czas. Bardzo często przebywamy u siebie. Ja znam całą jego rodzinę a on moją.

Czy powinnam być na zdjęciach ślubnych?

zdjęcia ślubne

W sobotę Michała siostra Kasia wychodzi za mąż za Karola z miejscowości Wrocław. Ślub będzie w Krakowie ponieważ z stamtąd pochodzi pan młody. W Krakowie wynajęli salę i kościół. Michała dużo opowiada mi o całej organizacji. Będzie świadkiem i bardzo to wszystko przeżywa. Ja zostałam przez niego zaproszona i oczywiście nie wyobrażam sobie żeby mu odmówić. Bardzo lubię się bawić i to z Michałem bawię się najlepiej. Kasia zamówiła już suknię. Fotograf ślubny zarezerwowany był już rok temu. Zawsze manie to śmieszyło, żeby tak wcześnie załatwiać takie rzeczy. Kaśka jednak oszalała na punkcie tego fotografa. Michała zawsze się z niej śmiał. Obydwoje mieliśmy luźne podejście do tych rzeczy i nie wyobrażaliśmy sobie tak wczesnych rezerwacji. Zdjęcia ślubne są ważne ale dla nas bardzie liczyła się obecność bliskich. Fotograf ślubny zarezerwowany na ten ślub to podobno jakiś bardzo znany i ceniony fotograf. Podobno wszystkie panny młode chcą go mieć na weselu. Ja wolałabym kogoś kto nie ma swojej firmy. Kogoś kto po prostu lubi robić zdjęcia i sprawia mu to ogromną radość. Fotografia ślubna jest ważne więc wspieram Kaśkę i pomagam Michałowi we wszelkich formalnościach. Weselu już w ta sobotę. Wrocław przywitał nas pięknym słońcem.

Uroczystość przebiegła zgodnie z planem. Czekamy na zdjęcia, które będą przypominały nam wspaniałą uroczystość weselną. Michał zaproponował mi żebyśmy zostali parą. Jestem bardzo szczęśliwą osobą. Michał śmiał się, że za rok będziemy bawić się na naszym ślubie.

Moje wątpliwości rozwiały profesjonalne zdjęcia ślubne z tej strony – www.sacalobra.pl