Bardzo pojemne kuferki na kosmetyki

 

Moja przyjaciółka wymarzyła sobie ślub na drugim końcu polski w pewnej, malutkiej i malowniczej miejscowości. Dlatego w tę podróż musiałam zaopatrzyć się w nową kosmetyczkę, która zdoła pomieścić wszystkie niezbędne mi produkty do zrobienia idealnego makijażu.

Modne kuferki na kosmetyki

kuferek na kosmetyki podróżnyZ racji tego, że przyjaciółka brała ślub w miejscowości tak bardzo oddalonej od naszej rodzinnej wiedziałam, że będę musiała spakować się w coś większego niż moja kosmetyczka dlatego na początku kupiłam sobie po prostu większych rozmiarów kosmetyczkę, lecz niedługo przed wyjazdem oddałam ją mojej siostrze ponieważ nie okazała się tak pojemna, jak mogłoby się wydawać. Na początku trochę spanikowałam, bo wyjazd był za niecały tydzień, a ja nie miałam w co spakować swoich kosmetyków. Nie chciałam ich wrzucać w siatkę, albo luzem z obawy, że w podróży coś im się stanie. W końcu szukając na szybko jakiegoś rozwiązania trafiłam na kuferek na kosmetyki podróżny który od razu wpadł mi w oko ze względu na to, że posiadał moje ulubione kolory. Kuferek wyglądał na bardzo porządnie wykonany, a też z jego opisu wynikało, że jest znacznie bardziej pojemny od zakupionej przeze mnie kosmetyczki. Postanowiłam go zamówić, zwłaszcza, że niewiele kosztował, a mnie już naprawdę gonił czas. Kiedy otrzymałam swoje zamówienie, a rozpakowałam swój pierwszy kuferek na kosmetyki od razu zaskoczyła mnie pozytywnie jego poręczność.

Kuferek posiadał nieco dłuższe rączki, a sam w sobie prezentował się tak świetnie, że spokojnie mógł też posłużyć za wakacyjną torebkę! Okazał się bardziej pakowny niż to podejrzewałam ponieważ zmieściłam w nim wszystkie kosmetyki, jakie miałam i jeszcze zostało sporo miejsca. Nie musiałam zatem wybierać spośród produktów, lecz mogłam zabrać wszystko ze sobą i na miejscu zdecydować, co się przyda.